Atletska škola, Atletski klub, Novosti, Škola trčanja

Završena Liga Lisica – jesen 2018.

Posljednjim 11. kolom završila je Liga Lisica – jesen 201. u organizaciji Zagorje Adventure Team-a

U ukupnom poretku lige nakon 11. pretrčanih kola u konkurenciji  muškaraca pobijedio je naš član Igor Visinski ispred drugo plasiranog Željka Buleka i treće plasiranog Ivice Kanceljaka.

Od redovnih članova Kluba, u ovom jesenskom izdanju Lisice natjecali su se i Nikola Špoljar, Damir Hršak, Sven Šemovčan, Marko Gorički, Mario Špoljar, Matija Grabrovečki, Željko Kliček, Darko Tomek te član Škole trčanja Krešo Lončarić.

Od ženskih predstavnica natjecale su se Jelena Brezak, Željka Gašparić te članica Škole trčanja Andreja Šagud.

Kod djevojčica imali smo jedinu predstavnicu, Leonu Gašparić koja je u ukupnom poretku zauzela 3. mjesto, iza prvoplasirane Lucije Gregurić i drugoplasirane Klare Korolija. Ovo je Leoni prvo osvojeno postolje, te joj čestitamo na ostvarenom rezultatu!

Zagrepčanka 512

U subotu, 8. prosinca 2018. održana je 7. Zagrepčanka 512 – utrka stepenicama na vrh poslovne zgrade Zagrepčanka.

Ove godine natjecatelji su mogli birati između jedne od tri utrke:

• SOLO utrka – jedan natjecatelj jednom trči na vrh.
  • DUO utrka – duo tim čine žena i muškarac i svaki član tima trči jednom na vrh. Rezultati oba člana tima se zbrajaju i čine konačni rezultat koji se uvrštava u poredak.
  • MEGA utrka – natjecatelj trči dva puta na vrh, a rezultati se zbrajaju i čine konačni rezultat koji se uvrštava u poredak.

Na SOLO utrci natjecali su se Antonio Kleković i Domagoj Buzjak. Antonio je zauzeo 5. mjestu u ukupnom poretku, a Domagoj 8.

Na MEGA utrci imali smo jednog predstavnika, Svena Šemovčan koji se plasirao na 35. mjestu u ukupnom poretku.